Logo

VÝROBCE ZDRAVOTNICKÉHO NÁBYTKU A ZAŘÍZENÍ

Úvodní strana » Profil společnosti

Profil společnosti

Dovolujeme si Vám představit českou rodinnou firmu MÁLEK & SPOL. s.r.o., která působí na trhu od roku 1994 a postupně se stala předním výrobcem nerezového zdravotnického nábytku. Hned od začátku se zaměřila na vývoj a výrobu specializovaného vybavení pro zdravotnická zařízení, které musí odolávat velké zátěži zdravotnického provozu.

Naše nerezové produkty se dodávají přímo nebo prostřednictvím našich zástupců do všech zdravotnických zařízení po celé ČR a i do řady států Evropy. Vysoká kvalita výrobků, moderní design, nové trendy, inovace, snadná údržba, dlouhá životnost a v neposlední řadě i trvalá spokojenost zákazníků je naším prvořadým cílem. Využíváme nejnovější technologie bezespárového svařování, celorámové pevnostní konstrukce, lisovaných dílů a samozřejmostí je také zajištění servisu prostřednictvím autorizovaných zástupců.

Výrobky určené pro zdravotnictví jsou vyráběny z atestovaných materiálů a po provedeném klinickém hodnocení byly registrovány na Ministerstvu zdravotnictví ČR. Po schválení nové legislativy byly již pouze některé následně zařazeny mezi zdravotnické prostředky se značkou CE a evidovány v systému RZPRO u Státního ústavu pro kontrolu léčiv /SÚKL/.