Logo

VÝROBCE ZDRAVOTNICKÉHO NÁBYTKU A ZAŘÍZENÍ

Úvodní strana » Zdravotnický nábytek a zařízení » Specializované UNI stolky

Specializované UNI stolky

Stolek univerzální pro nástroje UNI-5L
Stolek univerzální pro nástroje s policí UNI-5LP
Stolek univerzální pro nástroje UNI-5LG s galerkou
Stolek univerzální pro nástroje UNI-5N
Stolek univerzální pro nástroje s policí UNI-5NP

Stolek má všeobecné použití na různých zdravotnických pracovištích. Je osazen pěti zásuvkami a horním lisovaným nerezovým platem s ohrádkou. Ve standardním lakovaném provedení UNI-5L, resp. UNI-5N /nerez/ se dodává bez spodní police. Provedení UNI-5LP ,resp UNI-5NP /nerez/ je se spodní policí a UNI-5LG ,resp UNI-5NG /nerez/ s horní galerkou. Stolek je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 75 mm se čtyřmi gumovými nárazníky.

Rozměry : d-640 x š-480 x v-1000 mm.

Stolek univerzální pro nástroje s policí UNI-5NG

Stolek je vyroben z nerezových profilů s vrchním nerezovým lisovaným platem s ohrádkou  a spodním zapuštěným  odkládacím platem. Je vybaven pěti zásuvkami s plnovýsuvy, třemi výklopnými plastovými boxy, na levé straně madlem, na pravé straně  integrovanou výsuvnou deskou pro zvýšení odkládací plochy a stavitelným infusním stojanem se dvěma háčky na zatížení 5kg. Na pravé spodní straně je zavěšen půlkulatý plastový koš. Stolek je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 125 mm.

Volitelné příslušenství za příplatek : centrální zámek, držák na kanyly, držák rukavic a držák s nádobou na nebezpečný odpad.

Rozměry : d-740 x š-550 x v-1000 mm + galerie 300mm.
Rozměry plata : d-640 x š-480 mm.
 
Stolek univerzální pro nástroje s policí UNI-5NG-3M

Stolek je vyroben z nerezových profilů s vrchním nerezovým zapuštěným lisovaným platem. Je vybaven pěti zásuvkami s plnovýsuvy /3x100 mm,2x200 mm/, třemi řadami výklopných plastových boxů /4+5+6/,na levé straně madlem, na pravé straně  integrovanou výsuvnou deskou pro zvýšení odkládací plochy. Stolek je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 125 mm.

Volitelné příslušenství za příplatek : centrální zámek, závěsný koš na odpad, držák na kanyly a nádoba na nebezpečný odpad.

Rozměry plata : d-640 x š-480 mm.
Rozměry : d-740 x š-550 x v-1000 mm.
Nástavba : 700 mm.
 
Stolek univerzální pro nástroje s policí UNI-2N-R

Stolek je vyroben z nerezových profilů s vrchním nerezovým lisovaným platem s ohrádkou  a spodním odkládacím platem. Je vybaven dvěma zásuvkami hl. 100 a 200 mm s plnovýsuvy, bočním madlem, na pravé straně  integrovanou výsuvnou deskou pro psaní , stavitelným infusním stojanem se dvěma háčky na zatížení 5kg a stavitelným držákem na defibrilátor. Na pravé spodní straně je zavěšen půlkulatý plastový koš. Stolek je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 125 mm.

Volitelné příslušenství za příplatek  : centrální zámek, držák na kanyly, držák rukavic a držák s nádobou na nebezpečný odpad.

Rozměry : d-740 x š-550 x v-1000 mm bez inf. stojanu
Rozměry plata : d-640 x š-480 mm.
 
 
Stolek pro anestezii UNI-1LG
Stolek pro anestezii UNI-2LG

Stolek je vyroben z lakovaných profilů s horní nerezovou lisovanou deskou se zaoblenými rohy a dolní rovnou nerezovou deskou . Horní část tvoří dvouřadová galerka z odolného plastu s výklopnými plastovými boxy. Ve standardním provedení jsou dodávány dvě řady s pěti a čtyřmi boxy, popř. za příplatek s pěti a třemi boxy. V základním provedení je stolek opatřen jednou -UNI-1LG, resp. dvěma zásuvkami - UNI-2LG, hl.100 a 200 mm/ a na boční straně závěsným půlkulatým plastovým košem. Stolek je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 75 mm. Možnost barevného provedení  zásuvek dle vzorníku RAL.

Za příplatek : plastová transparentní vložka zásuvky PVZ-2+2 nebo PVZ-2+3.

Rozměry : d-640 x š-480 x v-850 mm.
Nástavba : 700 mm.
 
 
Stolek pro anestezii UNI-4LG-BP

Stolek je vyroben z lakovaných profilů s horní nerezovou lisovanou deskou se zaoblenými rohy. Horní část tvoří dvouřadová galerka z odolného plastu Horní část tvoří dvouřadová galerka z odolného plastu s výklopnými plastovými boxy. Ve standardním provedení jsou dodávány dvě řady s pěti a čtyřmi boxy, popř. za příplatek s pěti a třemi boxy. V základním provedení je stolek opatřen čtyřmi zásuvkami s plnovýsuvy /2x100 mm a 2x 200mm/, na levé straně závěsným plastovým košem a na pravé straně závěsným držákem na kanyly. Stolek je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 75 mm . Možnost barevného provedení  zásuvek dle vzorníku RAL.

Volitelné příslušenství za příplatek : zamykání nebo pouze zámek horní zásuvky, nerezová polička pod galerkou, nádoba na speciální odpad s držákem a plastová transparentní vložka zásuvky PVZ-2+2 nebo PVZ-2+3.

Rozměry : d-640 x š-480 x v-850 mm.
Nástavba : 700 mm.
 
Stolek pro anestezii UNI-1N
Stolek pro anestezii UNI-2N

Stolek je v provedení UNI bez galerky s jednou, resp. dvěma zásuvkami  hl. 100 mm s plnovýsuvy / UNI-2N/, spodním odkládacím platem s ohrádkou a bočním závěsným plastovým košem. Základna je ve standardním provedení je stolek opatřen kolečky o Ø 75mm ( 2x brzděná a 2x nebrzděná).

V případě požadavku je možné stolek za příplatek vybavit antistatickými kolečky Ø 75 nebo Ø 125 mm.

Možnost barevného provedení čel zásuvek dle vzorníku RAL.

Za příplatek : plastová transparentní vložka zásuvky PVZ-2+2 nebo PVZ-2+3.

Rozměry : d-640 x š-480 x v-1000 mm.

Stolek pro anestezii UNI-3NB

Stolek s ohrádkou bez galerky se třemi zásuvkami hl.100 mm s plnovýsuvy, horním lisovaným odkládacím platem, integrovanou boční výsuvnou deskou na pravé straně a spodním odkládacím platem s ohrádkou. Stolek je opatřen kolečky Ø 75mm ( 2x brzděná a 2x nebrzděná).V případě požadavku je možné stolek za příplatek vybavit antistatickými kolečky Ø 75 nebo Ø 125 mm. Možnost barevného provedení čel zásuvek dle vzorníku RAL

Za příplatek : plastová transparentní vložka zásuvky PVZ-2+2 nebo PVZ-2+3.

Rozměry : d-640 x š-480 x v-1000 mm.

Stolek pro anestezii UNI-4NP

Stolek je v provedení UNI bez galerky se čtyřmi zásuvkami s plnovýsuvy, integrovanou výsuvnou deskou na pravé straně a bočním košem. Horní lisované plato se zaoblenými rohy je opatřeno ohrádkou a madly. Dvě zásuvky mají hl.100 mm a dvě 200 mm. Stolek je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 125 mm a čtyřmi gumovými nárazníky. V případě požadavku je možné stolek za příplatek vybavit antistatickými kolečky do Ø 150 mm. Možnost barevného provedení čel zásuvek dle vzorníku RAL.

Za příplatek : plastová transparentní vložka zásuvky PVZ-2+2 nebo PVZ-2+3.

Zatížení stolku 210 kg.

Rozměry : d-800 x š-480 x v-950 mm.

Celonerezové provedení - UNI-1NG
Stolek je z nerezových profilů s horní nerezovou lisovanou deskou se zaoblenými rohy a dolní rovnou nerezovou deskou. Horní část tvoří dvouřadová galerka s odkládací konzolí z odolného plastu s výklopnými plastovými boxy.
Ve standardním provedení jsou dodávány dvě řady s pěti a čtyřmi, popř. za příplatek s pěti a třemi boxy. V základním provedení je stolek opatřen jednou zásuvkou hl.100 mm s plnovýsuvy a na boční straně závěsným půlkulatým plastovým košem. Stolek je určen pro odkládání obvazového a injekčního materiálu na různých zdravotnických odděleních. Stolek je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 125 mm s gumovými nárazníky. V případě požadavku za příplatek je možné stolek vybavit antistatickými kolečky Ø 125 mm.

Za příplatek : plastová transparentní vložka zásuvky PVZ-2+2 nebo PVZ-2+3.

Rozměry : d-640 x š-480 x v-900 mm bez ohrádky s nástavbou.
Nástavba : 700 mm.
 
Stolek pro anestezii UNI-2NG

UNI stolek je vyroben z nerezových profilů s horní nerezovou lisovanou deskou se zaoblenými rohy a dolní rovnou nerezovou deskou . Horní část tvoří dvouřadová galerka s odkládací konzolí z odolného plastu s výklopnými plastovými boxy. Ve standardním provedení jsou dodávány dvě řady s pěti a čtyřmi boxy, popř. za příplatek s pěti a třemi boxy. V základním provedení je stolek opatřen dvěma zásuvkami hl. 100 mm s plnovýsuvy a na boční straně závěsným půlkulatým plastovým košem. Stolek je určen pro odkládání obvazového a injekčního materiálu na různých zdravotnických odděleních. Stolek je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 125 mm a čtyřmi gumovými nárazníky.

Za příplatek : plastová transparentní vložka zásuvky PVZ-2+2 nebo PVZ-2+3.

Rozměry : d-640 x š-480 x v-900 mm.
Nástavba : 700 mm.
 
Stolek pro anestezii UNI-2NG-K
Stolek pro anestezii UNI-3NG-K
Nerezový stolek typu UNI-2NG-K a UNI-3NG-K je v dolní části vybaven oboustranným výsuvným nerezovým košem hl. 100 mm. Horní část tvoří dvouřadová galerka s odkládací konzolí z odolného plastu s výklopnými plastovými boxy. Ve standardním provedení jsou dodávány dvě řady s pěti a čtyřmi boxy. Na přání zákazníka za příplatek je možná boční výsuvná nerezová odkládací deska. 
 
Rozměry : d-640 x š-480 x v-900 mm.
Nástavba : 700 mm
 
Stolek pro anestezii UNI-3NG

UNI stolek je vyroben z nerezových profilů s horní nerezovou lisovanou deskou se zaoblenými rohy a dolní rovnou nerezovou deskou a integrovanou výsuvnou deskou na pravé straně. Horní část tvoří dvouřadová galerka s odkládací konzolí z odolného plastu s výklopnými plastovými boxy. Ve standardním provedení jsou dodávány dvě řady s pěti a čtyřmi boxy, popř. za příplatek s pěti a třemi boxy,  třemi zásuvkami hl. 100 mm s plnovýsuvy a na boční straně závěsným půlkulatým plastovým košem. Stolek je určen pro odkládání obvazového a injekčního materiálu na různých zdravotnických odděleních. Stolek je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 125 mm a čtyřmi gumovými nárazníky.

Za příplatek : plastová transparentní vložka zásuvky PVZ-2+2 nebo PVZ-2+3.

Rozměry : d-640 x š-480 x v-900 mm.
Nástavba : 700 mm
 
Stolek pro anestezii UNI-3NG-BP
Stolek je v provedení UNI s galerkou s boxy, se třemi zásuvkami hl. 100 mm s plnovýsuvy, integrovanou boční výsuvnou deskou na pravé straně a spodním odkládacím platem s ohrádkou, držákem na kanyly, konzolí na infuze a držákem na jehly. Ve standardním provedení jsou dodávány dvě řady s pěti a čtyřmi boxy. V případě požadavku je možné stolek za příplatek vybavit antistatickými kolečky Ø 125 mm.
 
Volitelné příslušenství za příplatek :centrální zamykání nebo pouze zámek horní zásuvky, nerezová polička pod galerkou, nádoba na speciální odpad s držákem a plastová transparentní vložka zásuvky PVZ-2+2 nebo PVZ-2+3.
 
Rozměry : d-640 x š-480 x v-900 /horní plato/ mm.
Nástavba : 700 mm
 
Stolek pro anestezii UNI-4NG-BP

Stolek je vyroben z nerezových profilů s horní nerezovou lisovanou deskou se zaoblenými rohy. Horní část tvoří dvouřadová galerka z odolného plastu s výklopnými plastovými boxy. Ve standardním provedení jsou dodávány dvě řady s pěti a čtyřmi boxy. V základním provedení je stolek opatřen čtyřmi zásuvkami s plnovýsuvy /2x100mm s 2x 200mm/, boční integrovanou výsuvnou deskou, na levé straně závěsným držákem na kanyly a na pravé závěsným plastovým košem. Stolek je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 125 mm a čtyřmi gumovými nárazníky. V případě požadavku je možné stolek za příplatek vybavit antistatickými kolečky do Ø 150 mm. Možnost barevného provedení čel zásuvek dle vzorníku RAL.

Volitelné příslušenství za příplatek:  centrální zamykání nebo pouze zámek horní zásuvky, nerezová polička pod galerkou, nádoba na speciální odpad s držákem a plastová transparentní vložka zásuvky PVZ-2+2 nebo PVZ-2+3.

Zatížení stolku 210 kg.

Rozměry : d-800 x š-480 x v-950  mm.

Stolek pro resuscitaci UNI-4NR-BP

Stolek je v provedení UNI s držákem defibrilátoru a infusí, se čtyřmi zásuvkami s plnovýsuvy ,integrovanou výsuvnou deskou, držákem na kanyly a bočním košem. Horní lisované plato se zaoblenými rohy je opatřeno ohrádkou a madly.Dvě zásuvky mají hl.100 mm a dvě 200 mm. Stolek je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 125 mm a čtyřmi gumovými nárazníky. V případě požadavku je možné stolek za příplatek vybavit antistatickými kolečky do Ø 150 mm. Možnost barevného provedení čel zásuvek dle vzorníku RAL.

Za příplatek : plastová transparentní vložka zásuvky PVZ-2+2 nebo PVZ-2+3.

Zatížení stolku 210 kg.

Rozměry : d-800 x š-480 x v-950  mm.

Stolek pro anestezii lakovaný  UNI-900-2LZS
Stolek pro anestezii lakovaný  UNI-900-2LZS-B
Stolek pro anestezii lakovaný  UNI-900-4LZS-B

Stolek je vyroben z lakovaných profilů s vrchním nerezovým zapuštěným platem  a ohrádkou. Je vybaven dvěma zásuvkami hl. 150 mm s plnovýsuvy, resp. 4 zásuvkami hl. 100 mm u varianty UNI-900-4LZS-B, spodní skříňkou s otočným systémem zamykání a na levé straně manipulačním madlem. Základna je opatřena čtyřmi kolečky Ø 125 mm /2x brzděné a  2x nebrzděné. Čela zásuvek lze volit v barvě RAL dle vzorníku - provedení UNI-900-2LZS-B.

Za příplatek je možno stolek vybavit čtyřmi gumovými nárazníky.

Rozměry  UNI-900-2LZS-B : d-900 x š-500 x v-1000 mm.
Rozměry  UNI-900-4LZS-B : d-900 x š-500 x v-1050 mm.
Stolek pro anestezii UNI-900-4N
Stolek pro anestezii UNI-900-4NZ
Stolek pro anestezii UNI-900-4NP

Stolek je vyroben z nerezových profilů s vrchním nerezovým zapuštěným platem , horní a spodní ohrádkou. Je vybaven čtyřmi zásuvkami hl. 150 mm s plnovýsuvy. Provedení UNI-900-4NZ je s centrálním zamykáním zásuvek. Provedení UNI-900-4NP je s výsuvnou integrovanou deskou. Součástí stolku je toulec na katetry a závěsný koš na zdravotnický materiál 300 x 200 x hl-300 mm. Základna je opatřena čtyřmi kolečky Ø 125 mm /2x brzděné, 2x nebrzděné/ a čtyřmi gumovými nárazníky.

Za příplatek je možno dodat spodní snímatelné NR koše.

Rozměry : d-900 x š-500 x v-1000 mm.

Stolek pro anestezii UNI-900-4NZS

Stolek je vyroben z nerezových profilů s vrchním nerezovým zapuštěným platem  a ohrádkou. Je vybaven čtyřmi zásuvkami hl. 150 mm s plnovýsuvy a centrálním zamykáním, spodní skříňkou s otočným systémem zamykání a na levé straně manipulačním madlem. Základna je opatřena čtyřmi kolečky Ø 125 mm /2x brzděné, 2x nebrzděné/ a čtyřmi gumovými nárazníky.

Za příplatek je možno dodat toulec na katetry nebo závěsný koš jako je u UNI-900-4N.

Čela zásuvek lze za příplatek volit v barvě RAL dle vzorníku.

Rozměry : d-900 x š-500 x v-1000 mm.

Stolek pro anestezii UNI-4N-A

Stolek je vyroben z nerezových profilů s horní lisovanou polymerovou šedou deskou a 4 nerezovými zásuvkami s centrálním zamykáním a plnovýsuvy o rozměrech 360x410 mm výšky 3x 155mm a 1x výšky 236mm. Na boční levé straně je stolek vybaven třemi výklopnými plastovými boxy a výsuvnou integrovanou deskou pro možnost psaní, na pravé straně je vybaven 2 eurolištami pro zavěšení  příslušenství.  Základna stolku je opatřena kolečky Ø 150 mm /2x brzděné, 2x nebrzděné/. Zadní a pravá strana může být v následujících barevných provedení viz vzorník : Bílá, stříbrná, modrá, zelená, růžová a oranžová. 

Rozměry : d-850x š-620x v-1070 mm /s galerií 1650 mm/

Příplatkové příslušenství stolku:

 • Galerie s výklopnými boxy / 4+5 nad pracovní plochou stolku
 • Koš o objemu 8l nebo 20l s možností kolenního ovládání
 • Otvírač ampulí 
 • Nerezový držák na kanyly 
 • Nádoba na speciální odpad 2,5 l s nerezovým držákem
 • Nerezový držák na rukavice

Hmotnost : 53 kg

Přídavná nerezová police UNI-4N

Police je určena pro odkládání zdravotnického materiálu a je připevněna posuvně pod UNI boxy. Pouze pro UNI-4N-A,UNI-4N-R.

Stolek pro resuscitaci UNI-5N-R
Stolek pro resuscitaci UNI-5N-RL

Stolek je vyroben z nerezových profilů s horní lisovanou ABS deskou se třemi madly, držákem na infuze a s otočným nastavitelným držákem pro defibrilátor a 5 nerezovými zásuvkami s plnovýsuvy o rozměrech 360x410 mm výšky 2x 75 mm, 2x 155mm a 1x výšky 236mm, které jsou zajištěny resuscitační deskou z čirého skla a bezpečnostní plombou. Součástí stolku je na zadní straně držák na katetry a držák na kyslíkovou lahev /3,5,7 litrů/. Na levé straně je stolek vybaven spodní schránkou pro přístroje z oranžového polymeru /vakuovou pumpu/, 2 výklopnými boxy z transparentního PVC a integrovanou výsuvnou deskou pro možnost psaní a na pravé straně integrovanou nádobou na odpad bez víka s vyjímatelnou vložkou o objemu 10l a u provedení /UNI-5N-RL/ je na  pravé straně rovná deska se dvěma eurolištami 25x10 mm pro zavěšení příslušenství. Základna stolku je opatřena antistatickými kolečky Ø 150 mm /2x brzděné, 2x nebrzděné/. U tohoto stolku je barva výplní stěn pouze v oranžové barvě. 

Rozměry : d-770 x š-700 x v-1280 mm

Hmotnost : 55 kg

Příplatkové příslušenství stolku:

 • Koš o objemu 8l nebo 20l s možností kolenního ovládání
 • Otvírač ampulí 
 • Nádoba na speciální odpad 2,5 l s nerezovým držákem
 • Nerezový držák na rukavice
Stolek univerzální pro přístroje SUPL-1120

Slouží pro sloupcové uložení přístrojů. Je vyroben z lakovaných profilů. Odkládací desky jsou vyrobeny z bílého nebo světle šedého dekoru dřeva, na zvláštní požadavek mohou být i nerezové /typ SUPN-1120/. Ve spodní části je stolek osazen zásuvkou na příslušenství hl. 100mm. Za příplatek integrovaná elektrická zásuvka pro připojení zdravotnických přístrojů. Stolek je osazen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými ložiskovými kolečky Ø 125 mm.

Rozměry : d-600 x š-600 x v-1120 mm.

Elektrické parametry přepěťové ochrany v souladu s normou IEC 60884-1 :

 • Jmenovité napětí : 250 V stř., 50 Hz
 • Maximální zatížení : 10 A - 2300 W
 • Ochranná úroveň Up : 1,3 kV
 • Max vybíjecí proud : 6,5 kA
 • Doba odezvy : do 25 ns
 • Jištění : pojistka s časovým zpožděním 10 A/250 V
 • Bezpečnostní záslepky v zásuvkách
 • Absorpce energie : 150 J
 • Ochrana proti přetížení
 • Podsvícený síťový vypínač
Stolek univerzální nerezový pro přístroje SUPN-1120

Celonerezové provedení a účel použití jako SUPL-1120. Stolek je vybaven 4 policemi (3x 600x540mm, 1x 450x540mm) a ve spodní části je osazen zásuvkou na příslušenství hl. 100 mm s plnovýsuvy. Na zadní straně zásuvkové skřínky je připevněna přepěťová ochrana se systémem 5ti - 6ti zásuvek a ekvipotenciální svorkovnice. Stolek je osazen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými ložiskovými kolečky Ø 125 mm.

Rozměry : d-600 x š-600 x v-1120 mm.

Elektrické parametry přepěťové ochrany v souladu s normou IEC 60884-1 :

 • Jmenovité napětí : 250 V stř., 50 Hz
 • Maximální zatížení : 10 A - 2300 W
 • Ochranná úroveň Up : 1,3 kV
 • Max vybíjecí proud : 6,5 kA
 • Doba odezvy : do 25 ns
 • Jištění : pojistka s časovým zpožděním 10 A/250 V
 • Bezpečnostní záslepky v zásuvkách
 • Absorpce energie : 150 J
 • Ochrana proti přetížení
 • Podsvícený síťový vypínač
Stolek univerzální nerezový pro přístroje SUPN-1500

Celonerezové provedení stolku pro uložení přístrojů se šesti policemi. Ve spodní části je stolek vybaven integrovanou elektrickou zásuvkou pro připojení osmi zdravotnických přístrojů do elektrické sítě. Stolek je osazen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými ložiskovými kolečky Ø 125 mm.

Rozměry : d-600 x š-600 x v-1500 mm.

Zásobníky injekcí a obvazového materiálu ZM2
Zásobníky injekcí a obvazového materiálu ZM3

Zásobníky slouží pro ukládání různého zdravotnického materiálu /injekcí, obvazů atd./. Výklopné boxy jsou vyrobeny z čirého akrylového skla s možností vyjmutí z plastového světle šedého korpusu. Ve standardním provedení jsou dodávány dvě řady s pěti a šesti boxy, popř. s pěti a třemi boxy. Korpusy zásobníků jsou zasunuty do nerezového držáku a uchyceny 2 šrouby na stěnu.

Provedení ZM2 je dvouřadové.
Provedení ZM3 je třířadové, na vyžádání lze objednat boxy bez NR. držáku.

Rozměry : š-610x v-500x hl-150 mm.