Logo

VÝROBCE ZDRAVOTNICKÉHO NÁBYTKU A ZAŘÍZENÍ

Držáky

Otvírač ampulí AB-d
Univerzální přenosný otvírač ampulí s polypropylenového plastu slouží pro bezpečné otvírání skleněných ampulí s různým průměrem hrdla 6,8,10 mm. Jeho používáním se výrazně snižuje riziko zranění zdravotnického personálu. Nádobka může pojmout až 200 uzávěrů zlomených ampulí a je opatřena uzávěrem pro pohodlnou následnou likvidaci. Výrobek není určen do sterilizace. 
Podrobný návod k použití je dodáván s výrobkem.
 
Hmostnost : 60g
Rozměry : 70x40xv130 mm
Držák na podložní mísy DPM-2, Držák na podložní mísy DPM-3, Držák na podložní mísy DPM-1

Nerezový držák slouží pro zasunutí 3, resp. 6 nebo 9 ks plastových podložních mís nebo pro zasunutí 8, resp. 16 nebo 24 ks urinových lahví. Držák je uchycen na stěnu pomocí 4 šroubů.

Rozměry :

DPM-1 : š-1000 x v-250 mm.
DPM-2 : š-1000 x v-650 mm.
DPM-3 : š-1000 x v- 1100 mm.

Držák na urinové lahve DUL

Držák je vyroben z nerezové oceli a je opatřen háčky pro zavěšení na boční stranu lůžka nebo eurolištu. Je určen pro standardní plastové urinové lahve. V případě objednání držáku na eurolištu 25x10 mm je nutné uvést typ DDR-L.

Držák na desinfekční roztoky DDR

Držák je vyroben z nerezové oceli a umožňuje zavěšení na boční stranu lůžka nebo eurolištu. Je určen pro lahve do ø 75 mm. V případě objednání držáku na eurolištu 25x10 mm je nutné uvést typ DDR-L.

Držák na speciální odpad DSO
Držák je vyroben z nerezové oceli a umožňuje zavěšení na boční stranu UNI stolku. Je určen pro nádobu na speciální odpad.
Toulec na kanyly

Celonerezový drátěný koš se spodní vaničkou pro ukládání odsávacích kanyl s možností zavěšení na nástrojový stolek nebo UNI stolek.

Rozměry : 100 x 100 x v-500 mm.

Věšák na operační a RTG zástěry RTGV-5

Věšák je vyroben z nerezových profilů a je tvořen pěti otočnými nerezovými ramínky. Slouží pro zavěšení RTG zástěr.

Nosnost jednoho ramene max 10kg.