Logo

VÝROBCE ZDRAVOTNICKÉHO NÁBYTKU A ZAŘÍZENÍ

Dezinfekce a ošetření

Alkoholový prostředek pro dezinfekci GUTTAR

Prostředek na alkoholové bázi je určen ve zdravotnictví pro rychlou dezinfekci malých nerezových ploch a zvláště pak na pohyblivé nerezové čepy u hydraulických sedaček,stolků,stojanů atd. Prostředek se aplikuje neředěný ve formě aerosolu na dezinfikovanou plochu zbavenou nečistot ze vzdálenosti 20 - 30 cm . Po aplikaci se povrch otře sterilním mulem. Doporučená expozice je do15 min. Je nezastupitelný pro vznik případných rezistencí a střídání prostředků. Aplikuje se v koncentraci 0,5 % se spektrem účinnosti baktericidní a fungicidní pro pravidelnou ochranu ploch. Pro jednorázovou dezinfekci se použije 1 % roztok aplikovaný vytřením se spektrem účinnosti baktericidní, fungicidní a virucidní. 1,5 % roztok je tuberkulocidní. Podrobné pokyny a návod přikládáme k výrobku. Dodávané je balení 0,5l s rozprašovačem PE lahev, 1 l balení PE lahev pro doplnění rozprašovače nebo 5 l balení PE kanystr.

Alkoholový prostředek pro dezinfekci rukou MANOX

Alkoholový prostředek se používá neředěný pro hygienickou dezinfekci rukou ve zdravotnictví, potravinářství a službách. Přípravek je určen pro hygienickou dezinfekci rukou a je registrovaný jako biocid. Asi 3 ml prostředku se vetře do omytých nebo kontaminovaných rukou a nechá se působit 0,5 min. Lze použít i pro vnitřní dezinfekci obuvi. Podrobné pokyny a návod přikládáme k výrobku. Dodávané je balení 0,5l s dávkovačem PE lahev, 0,5 l balení PE lahev pro doplnění dávkovače nebo 5 l balení PE kanystr.

Prostředek na ošetření nerezu LENEKO

Prostředek je určený k leštění a konzervaci nerezů a jiných ušlechtilých kovových povrchů. Prostředek se aplikuje neředěný ve formě aerosolu na vysušenou nerezovou plochu zbavenou nečistot. Povrchy se oživí a vzhledově sjednotí. Hydrofobizovaný povrch lépe odolává vodě. Saponátové prostředky snadno odstraňují přípravek z povrchu. Neobsahuje látky nevhodné pro styk s potravinami. Prostředek je neutrální, snižuje korozi kovů a je dobře snášem běžnými materiály. Podrobné pokyny a návod přikládáme k výrobku. Dodávané je balení 750 ml PET láhev s rozprašovačem a 10 l PE kanystr.