Logo

VÝROBCE ZDRAVOTNICKÉHO NÁBYTKU A ZAŘÍZENÍ

Asistenční stolky

Zdravotnický asistenční stolek ZASP-5

Pětizásuvkový stolek je vyroben z dekorativního laminátového dřeva s horní nerezovou deskou,která je opatřena ohrádkou a manipulačním madlem. Stolek je opatřen pětiramennou nerezovou základnou s pevnou výškou. Slouží v dentálních ambulancích jako stolek k ukládání nástrojů a zdravotnického materiálu. Je opatřen dvěma brzděnými a třemi nebrzděnými kolečky Ø 75 mm. Dekor fólií čel zásuvek  lze zvolit dle našeho vzorníku nebo lze volit lesklé lakované dle vzorníku RAL. Korpus skříňky je z bílého lamina.

Výška zásuvek : 3 x 70mm, 2 x 115 mm.

Rozměry : š-450 x hl-450 x v-900 mm.

Zdravotnický asistenční stolek ZASP-7

Sedmizásuvkový stolek je vyroben z dekorativního laminátového dřeva s horní nerezovou deskou,která je opatřena ohrádkou a manipulačním madlem. Slouží v dentálních ambulancích jako stolek k ukládání nástrojů a zdravotnického materiálu.Je opatřen dvěma brzděnými a dvěma nebrzděnými kolečky Ø 75 mm. Dekor fólií čel zásuvek  lze zvolit dle našeho vzorníku nebo lze volit lesklé lakované dle vzorníku RAL. Korpus skříňky je z bílého lamina.

Výška zásuvek : 3 x 70mm, 4 x 130 mm.

Rozměry : š-450 x hl-450 x v-900 mm.

Zdravotnický asistenční stolek ZASH

Pětizásuvkový stolek je vyroben z dekorativního laminátového dřeva se spodní nerezovou základnou s možností hydraulického nastavení výšky. Ve standardu je horní deska nerezová s ohrádkou jako provedení ZASP-5. Využití má ve specializovaných ambulancích jako stolek pod přístroje, k ukládání nástrojů a zdravotnického materiálu. Je opatřen dvěma brzděnými a třemi nebrzděnými kolečky Ø 75 mm. Dekor fólií čel zásuvek  lze zvolit dle našeho vzorníku nebo lze volit lesklé lakované dle vzorníku RAL. Korpus skříňky je z bílého lamina. Na přání zákazníka může být  horní deska  vyrobena z odolného umělého kamene Corianu.

Zdvih stolku : 150 mm.

Výška zásuvek : 3 x 70mm, 2 x 115 mm.

Rozměry : š-450 x hl-450 x v-850-1000 mm.